Het Beverbos personeel

Het Beverbosteam bestaat uit heel wat personeelsleden. Naas de kleuterjuffen en de leerkrachten van het lager, beschikken we in de klassen over heel wat vakleerkrachten, zorgcoördinatoren, kinderverzorgster, secretariaatsmedewerkers, toezichthoudend personeel en personeel dat instaat voor het onderhoud van de gebouwen.

Potteriestraat 2
8810 Lichtervelde

051/72.25.28
koen@beverbos.be

Directie

Koen Neirynck
Directeur

Gaaipersstraat 23
8810 Lichtervelde

051/48.56.87
leen@bever...rbos.be

Zorg & ICT

Leen Marote
zorgcoördinator

Hoogstraat 2
8810 Lichtervelde

051/72.45.01
marijke@beverbos.be

Administratie

Marijke Vanderhaeghe
administratie

Nieuwstraat 4B
8810 Lichtervelde

0498/11.82.68
nancy@beverbos.be

Administratie

Nancy Decock
administratie

Eernegemstraat 36
8680 Koekelare

0479/34.42.00
evelien@beverbos.be

Levensbeschouwing

Evelien Dreser
Katholieke godsdienst

Torhoutse Steenweg 174 b111
8200 Brugge

eldjarn@beverbos.be

Levensbeschouwing

Eldjarn De Mulder
Zedenleer

Mussekouter 51
8790 Waregem

0465/24.85.17

Levensbeschouwing

Kasmi Abdelbassat
Leerkracht Islam

Ketelbuiserstraat 53
8810 Lichtervelde

0468/215644
jolien@beverbos.be

Kleuterafdeling

Jolien Vermeulen
peuterklas

Edgard van Baveghemstraat 1
8760 Meulebeke

0493/71.03.27
eliendemed...ail.com

Kleuterafdeling

Eline Demedts
1ste kleuter A

Europalaan 23
8810 Lichtervelde

051/72.61.77
karien@beverbos.be

Kleuterafdeling

Karien Debeuf
1ste kleuterklas B

Damplasstraat 22
8810 Lichtervelde

0473/94.55.47
els@beverbos.be

Kleuterafdeling

Els Vanclooster
1ste kleuterklas B

Koolskampstraat 2 bus 7
8810 Lichtervelde

0472/73.96.37
lien@beverbos.be

Kleuterafdeling

Lien Stevens
2de kleuterklas A

Kortemarkstraat 43
8810 Lichtervelde

0499/19.42.77
evelienbon...rbos.be

Kleuterafdeling

Evelien Bonte
2de kleuterklas B

Stegelstraat 93
8810 Lichtervelde

0495/54.79.58
steffie@beverbos.be

Kleuterafdeling

Steffie Vens
3de kleuterklas A

Sportlaan 57
8810 Lichtervelde

0497/65.91.87
lisa@beverbos.be

Kleuterafdeling

Lisa Delbeke
3de kleuterklas B

Hekelstraat 4
8211 Aartrijke

0498/74.10.41
opvang@beverbos.be

Kleuterafdeling

Sofie Desmet
kinderverzorgster / voor- en naschoolse opvang

Zeswegestraat 49B
8750 Zwevezele

0496/76-47-71
pieter@beverbos.be

Kleuterafdeling - Lichamelijke opvoeding - Zorg & ICT

Pieter Deleersnyder
zorgcoördinator & kleuterturnen

Kruiseboomweg 1A
8810 Lichtervelde

hilde@beverbos.be

Lagere afdeling

Hilde Vanzieleghem
1ste leerjaar A

Rozenlaan 20A
8810 Lichtervelde

0479/25.97.29
inneke@beverbos.be

Lagere afdeling

Inneke Vanwalleghem
1ste leerjaar B

Hille 19
8750 Zwevezele

0498/26.19.85
shanady@beverbos.be

Lagere afdeling

Shanady Lescroart
1ste leerjaar B

Oude Bruggeweg 32
8810 Lichtervelde

051/72.61.25
linda@beverbos.be

Lagere afdeling

Linda Fiems
2de leerjaar A

Stegelstraat 22c
8810 Lichtervelde

0473/21.36.40
tineke@beverbos.be

Lagere afdeling

Tineke Haek
2de leerjaar B

Torhoutstraat 75B
8810 Lichtervelde

0485/86.55.31
katrien@beverbos.be

Lagere afdeling

Katrien Delameillieure
3de leerjaar A

Bellestraat 8A
8810 Lichtervelde

0476/89.88.16
jan@beverbos.be

Lagere afdeling - Zorg & ICT

Jan Dedecker
3de leerjaar A / ICT - coördinator

St. Streuvelslaan 36
8810 Lichtervelde

051/72.28.01
stephan@beverbos.be

Lagere afdeling

Stephan Lefere
4de leerjaar A

Godshuislaan 86
8800 Roeselare

0474/41.24.37
thomas@beverbos.be

Lagere afdeling

Thomas Camerlynck
5de leerjaar

Koolskampstraat 79
8810 Lichtervelde

0477/83.72.57
miel@beverbos.be

Lagere afdeling

Miel Oosthuyse
6de leerjaar

Margarethalaan 30
8810 Lichtervelde

051/72.45.79
0472/53.59.64
ingrid@beverbos.be

Lagere afdeling

Ingrid Vandepoele
ambulante leerkracht

Roeselarebaan 56
8810 Lichtervelde

051/72.23.72
myriam@beverbos.be

Lichamelijke opvoeding

Myriam Samyn
turnleerkracht

Vandepoelelaan 21
8810 Lichtervelde

051/72.65.30
onderhoud@...rbos.be

Onderhoudspersoneel

Kathleen Desmet
onderhoud & middagorganisatie

Ketelbuiserstraat 107
8810 Lichtervelde

051/72.51.36
onderhoud@...rbos.be

Onderhoudspersoneel

Carine Verhaege
onderhoud & middagorganisatie

Nieuwstraat 32
8810 Lichtervelde

0474/33.01.62
onderhoud@...rbos.be

Opvang - Onderhoudspersoneel

Tine Keirsbilck
onderhoud & middagorganisatie

Koning Boudewijnlaan 9
8810 Lichtervelde

0477/71.12.40
gerben.kin...dora.be

Onderhoudspersoneel

Els Vanacker
middagorganisatie

Ernest Claeslaan 5
8810 Lichtervelde

051/43.69.30
0468/19.34.03
opvang@beverbos.be

Opvang

Els Lepercq
voor- en naschoolse opvang

Hekelstraat 4
8810 Lichtervelde

0498/74.10.41
opvang@beverbos.be

Opvang

Sofie Desmet
kinderverzorgster / voor- en naschoolse opvang

Statiestraat
8810 Lichtervelde

Onderhoudspersoneel

Francine Terryn
ondersteuning onderhoud en middagorganisatie

Login bij Beverbos

Elke ouder met kinderen in het Beverbos krijgt een login met persoonlijk paswoord. Hiermee krijgen ouders toegang tot extra informatie van de klas

Wachtwoord vergeten?

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Wil je meer te weten komen over welke uitstappen onze leerlingen maken, wat er op het programma staat, aarzel dan niet in te schijven voor de nieuwsbrief.